Dit navn

Din email addresse

Din vens navn

Din vens email addresse

Besked

Kontakt os – og mærk kemien

Et godt samarbejde handler i bund og grund om god kemi - den eneste gang du i øvrigt støder på dét ord i Jacob Kongsbak Lassen regi!
Ring og lad os aftale et møde. Og så tager vi den derfra.

Danmark

Telefon: (+45) 33 79 95 66

Telefax: (+45) 33 79 67 65

Aut. telefon svar: (+45) 33 79 04 55


Jacob Kongsbak Lassen

Den Hvide Kødby

Flæsketorvet 1-9

DK-1711 København V

CVR-nr.: DK 45 72 00 12

kongsbak-lassen@mail.dk

Sverige

Telefon : (+46) 0 40 22 03 60

Aut. telefon svar : (+46) 0 40 22 03 60


KONGSBAK FISK AB, Malmö

Stenyxegatan 26

213 76 Malmö

Sverige

VAT-nr.: SE 55 60 35-86 07

kongsbak-lassen@mail.dk

Danmark

Salgsafdelingen

Bjarne Andersen

Restauranter & Hoteller

Mobil: 22 35 00 14

bjarnea@kongsbak-lassen.dk

Michael Poulsen

Restauranter & Hoteller

Mobil: 22 35 00 13

michaelp@kongsbak-lassen.dk

Marcel Landbo Hampel

Mobil: 22 35 00 07

marcel@kongsbak-lassen.dk

Frank Koefoed

Detailhandelen

Mobil: 22 35 00 10

frankk@kongsbak-lassen.dk

Martin Andersen

Mobil: 22 35 00 11

martina@kongsbak-lassen.dk

Sverige


Salgsafdelingen

Håkan Ekelund

hakane@kongsbak-lassen.dk

 


Produktion

Morten Kongsbak

Mobil: 22 35 00 06

mortenk@kongsbak-lassen.dk

Fødevaresikkerhed & kvalitet

Peter Kongsbak

Cell: 22 35 00 17

peterk@kongsbak-lassen.dk

Christina Lowies Jensen

christinal@kongsbak-lassen.dk

Indkøbsafdelingen

Jacob Kongsbak

Mobil: 22 35 00 18

jacobk@kongsbak-lassen.dk

Økonomiafdelingen

Heidi Pedersen

heidip@kongsbak-lassen.dk

Kasia Rygiel

Kasia@kongsbak-lassen.dk

Elwira Kongsbak

elwiraw@kongsbak-lassen.dk

Aase Kongsbak

Mobil: 22 35 00 04

aasek@kongsbak-lassen.dk

Nils Kongsbak

Indehaver

Jacob Kongsbak Lassen, Den Hvide Kødby, Flæsketorvet 1-9,
DK-1711 København V, tlf.: 33 79 95 66, e-mail kongsbak-lassen@mail.dk